Post by Calla on May 2, 2020 16:33:51 GMT
Päivämäärä: 22.05.2020 / VIP: 09.05.2020
vastuuhenkilö: Calla (VRL-11247), info.najya@gmail.com, järjestyspaikka: Walia
vastuuhenkilö: Calla (VRL-11247), info.najya@gmail.com, järjestyspaikka: Walia
Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella lyhyellä arvonnalla
Enintään 40 osallistujaa / luokka
Enintään 4 hevosta / ratsastaja / luokka
Enintään 2 luokkaa / hevonen / kisa
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
Luokat
1. 100cm
2. 100cm
Ilmoittautuminen tapahtuu sähköpostiin info.najya@gmail.com otsikolla ERJ 76 - 95
Muodossa: Luokka [rv] Ratsastaja (VRL-00000) – Hevosen virallinen nimi VH-tunnus
Osallistujat
Luokka 1. 100cm - 40 / 40
1. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
2. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
3. Bella (VRL-14703) - Virhearvio VH20-018-0221
4. Calla (VRL-11247) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
5. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
6. alaera (VRL-13283) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
7. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
8. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
9. Saaga (VRL-14712) - Oberyn du Rotch Z
10. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
11. Jannica (VRL-04799) - Fame's Frizzo VH18-029-0173
12. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
13. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
14. Jannica (VRL-04799) - Ghabriella LAC VH16-029-0097
15. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
16. Iida (VRL-12244) - Oakvale Tromluí VH18-069-0005
17. Calla (VRL-11247) - Pirunkorven Seireeni VH18-018-0547
18. Saaga (VRL-14712) - Sweetheart du Rotch Z
19. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
20. Calla (VRL-11247) - Mörkövaaran Sointu VH15-018-2010
21. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
22. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163
23. Sonja (VRL-11911) - Born to be Spy MPB VH20-023-0017
24. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
25. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
26. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
27. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
28. Calla (VRL-11247) - Turmeltajan Kelmiina VH16-018-2227
29. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
30. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
31. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
32. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
33. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
34. Sonja (VRL-11911) - Lockdown MPB VH20-023-0016
35. Saaga (VRL-14712) - Cinnamon du Rotch Z
36. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
37. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
38. Saaga (VRL-14712) - Dementor du Rotch Z
39. Sonja (VRL-11911) - Cloudfield Honeydream VH20-023-0019
40. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
Luokka 2. 100cm - 40 / 40
1. Calla (VRL-11247) - Turmeltajan Kelmiina VH16-018-2227
2. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
3. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
4. alaera (VRL-13283) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
5. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
6. Sonja (VRL-11911) - Cloudfield Honeydream VH20-023-0019
7. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
8. Iida (VRL-12244) - Rathlackan Císte VH18-069-0013
9. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
10. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
11. Saaga (VRL-14712) - Russet du Rotch Z
12. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
13. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
14. Calla (VRL-11247) - Hovilehdon Nekku VH20-018-0208
15. Iida (VRL-12244) - Oakvale Tromluí VH18-069-0005
16. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
17. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
18. Calla (VRL-11247) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
19. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
20. Sonja (VRL-11911) - Born to be Spy MPB VH20-023-0017
21. Sonja (VRL-11911) - Lockdown MPB VH20-023-0016
22. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
23. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
24. Saaga (VRL-14712) - Helium du Rotch Z
25. Jannica (VRL-04799) - Fame's Frizzo VH18-029-0173
26. Bella (VRL-14703) - Virhearvio VH20-018-0221
27. Jannica (VRL-04799) - Ghabriella LAC VH16-029-0097
28. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163
29. Saaga (VRL-14712) - Bagel du Rotch Z
30. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
31. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
32. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
33. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
34. Saaga (VRL-14712) - Dragonfly du Rotch Z
35. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
36. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
37. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
38. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
39. Calla (VRL-11247) - Pirunkorven Seireeni VH18-018-0547
40. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005