Post by Calla on May 12, 2020 6:55:27 GMT
Päivämäärä: 24.05.2020 / VIP: 19.05.2020
vastuuhenkilö: Calla (VRL-11247), info.najya@gmail.com / järjestyspaikka: Winthrop
vastuuhenkilö: Calla (VRL-11247), info.najya@gmail.com / järjestyspaikka: Winthrop
Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella lyhyellä arvonnalla
Enintään 50 osallistujaa / luokka
Enintään 5 hevosta / ratsastaja / luokka
Enintään 2 luokkaa / hevonen / kisa
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
Luokat
1. Helppo B
2. Helppo B
3. Helppo A
4. Helppo A
Ilmoittautuminen allaolevassa muodossa sähköpostiin info.najya@gmail.com otsikolla KRJ 696 - 715
Luokka
Ratsastaja (VRL-00000) – Hevosen virallinen nimi
Osallistujat
1. Helppo B - 50 / 50
1. Jannica (VRL-04799) - Caradawg Casswallawn
2. Sussu (VRL-12636) - Creiddylad VH17-029-0249
3. Knipse (VRL-14657) - Cloudfield Honeystorm VH20-024-0033
4. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
5. Knipse (VRL-14657) - Jeanna LL VH06-057-1333
6. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
7. Alisé (VRL-13542) – Bambi
8. Calla (VRL-11247) - Hovilan SuklaapilviVH20-018-0362
9. Jannica (VRL-04799) - Tawgoed Evan
10. Jannica (VRL-04799) - Weasley
11. Calla (VRL-11247) - Kärmeniemen Kelmeri VH18-018-0736
12. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
13. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
14. Sonja (VRL-11911) - Lockdown MPB VH20-023-0016
15. Sussu (VRL-12636) - Piccolo VH17-092-0006
16. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Contessa VH17-024-0007
17. Elli L. (VRL-14207) - Staylittle Luned VH20-024-0020
18. Veera R. (VRL-10735) - Killer Miller
19. Jannica (VRL-04799) - A.D. Wonderland VH17-053-0035
20. Veera R. (VRL-10735) - Mycoko
21. Knipse (VRL-14657) - Seppäjärven Tuskanhuuto VH18-018-0719
22. Knipse (VRL-14657) - Colorado’s Miss Fiona
23. Sussu (VRL-12636) - Mayhem Co-Chocomel VH17-017-0534
24. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
25. tvisha (VRL-01671) - Cloudfield Afterparty VH20-026-0016
26. Lithy (VRL-07127) - JW's Ticroas VH11-017-0514
27. Sussu (VRL-12636) - Grainger VH18-053-0069
28. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
29. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
30. Calla (VRL-11247) - Vähäpellon Vilivei VH17-018-1249
31. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Petite Llionne VH18-024-0097
32. Ilona (VRL-14757) – Villahaan Tuokioinen VH19-018-0144
33. Veera R. (VRL-10735) - Buffalo Bill
34. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
35. Sussu (VRL-12636) - Jeilin Karmiinitiikeri VH18-018-1506
36. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuusnolla Kuutamolla VH20-018-0361
37. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Hyndluljóð VH18-053-0102
38. Calla (VRL-11247) - Kaarnan Pumpuli VH19-018-0191
39. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
40. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
41. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
42. Sonja (VRL-11911) - Born to be Spy MPB VH20-023-0017
43. Calla (VRL-11247) - Villahaan Nuumos VH17-018-0724
44. Elli L. (VRL-14207) - Lysviks Zinnia
45. Lithy (VRL-07127) - Dum-Ducker-Du-Mur VH13-047-0002
46. Jannica (VRL-04799) - A.D. Dazzle Disa VH14-017-0455
47. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Viking VH18-053-0103
48. Knipse (VRL-14657) - PP's Beretta VH18-052-0041
49. Elli L. (VRL-14207) - Twinkle Star Cirein
50. tvisha (VRL-01671) - Minionmurder VH20-017-0052
2. Helppo B - 50 / 50
1. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Musta Ritari VH19-018-0568
2. Knipse (VRL-14657) - Colorado’s Miss Fiona
3. Calla (VRL-11247) - Kärmeniemen Kelmeri VH18-018-0736
4. Veera R. (VRL-10735) - Mycoko
5. Knipse (VRL-14657) - PP's Beretta VH18-052-0041
6. Veera R. (VRL-10735) - Killer Miller
7. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
8. Elli L. (VRL-14207) - Twinkle Star Cirein
9. Sonja (VRL-11911) - Lockdown MPB VH20-023-0016
10. Calla (VRL-11247) - Villahaan Nuumos VH17-018-0724
11. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
12. tvisha (VRL-01671) - Minionmurder VH20-017-0052
13. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuusnolla Kuutamolla VH20-018-0361
14. Elli L. (VRL-14207) - Lysviks Zinnia
15. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
16. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Petite Llionne VH18-024-0097
17. Ilona (VRL-14757) – Villahaan Tuokioinen VH19-018-0144
18. Knipse (VRL-14657) - Jeanna LL VH06-057-1333
19. Alisé (VRL-13542) – Bambi
20. Jannica (VRL-04799) - Caradawg Casswallawn
21. Sussu (VRL-12636) - Tzofi VH03-026-1090
22. Calla (VRL-11247) - Vähäpellon Vilivei VH17-018-1249
23. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
24. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Viking VH18-053-0103
25. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
26. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
27. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Contessa VH17-024-0007
28. Jannica (VRL-04799) - A.D. Wonderland VH17-053-0035
29. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Kuparikuningas VH18-018-2084
30. Jannica (VRL-04799) - Tawgoed Evan
31. Lithy (VRL-07127) - JW's Ticroas VH11-017-0514
32. tvisha (VRL-01671) - Cloudfield Afterparty VH20-026-0016
33. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
34. Calla (VRL-11247) - Hovilan SuklaapilviVH20-018-0362
35. Knipse (VRL-14657) - Seppäjärven Tuskanhuuto VH18-018-0719
36. Sonja (VRL-11911) - Born to be Spy MPB VH20-023-0017
37. Jannica (VRL-04799) - A.D. Dazzle Disa VH14-017-0455
38. Veera R. (VRL-10735) - Buffalo Bill
39. Elli L. (VRL-14207) - Staylittle Luned VH20-024-0020
40. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
41. Calla (VRL-11247) - Kaarnan Pumpuli VH19-018-0191
42. Sussu (VRL-12636) - Tiwilip VH19-026-0033
43. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Myrskytuuli VH18-018-2083
44. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
45. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
46. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Hyndluljóð VH18-053-0102
47. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
48. Lithy (VRL-07127) - Dum-Ducker-Du-Mur VH13-047-0002
49. Jannica (VRL-04799) - Weasley
50. Knipse (VRL-14657) - Cloudfield Honeystorm VH20-024-0033
3. Helppo A - 50 / 50
1. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Helmikuu VH20-018-0197
2. Calla (VRL-11247) - Moon Sokeriunelma VH15-018-0307
3. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
4. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
5. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168
6. Veera R. (VRL-10735) - Nollakontentti
7. Jannica (VRL-04799) - Haroun al Rachid
8. Jannica (VRL-04799) - A.D. Azim
9. Calla (VRL-11247) - Hovilehdon Nekku VH20-018-0208
10. Sonja (VRL-11911) - Kestimäen Vappuhurmos VH20-018-0316
11. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
12. Sussu (VRL-12636) - Zinaida
13. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
14. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
15. Alisé (VRL-13542) – Baryton
16. Calla (VRL-11247) – Villahaan Sysimusta VH19-018-1095
17. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
18. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Aprilli VH19-018-0623
19. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand VH06-099-0386
20. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
21. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
22. Jannica (VRL-04799) - Caradawg Memphis
23. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
24. Calla (VRL-11247) - Moon Sonatiini VH15-018-0308
25. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
26. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
27. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243
28. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
29. Lithy (VRL-07127) - Jonens Knaldgod VH20-010-0006
30. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
31. Elli L. (VRL-14207) - Bogårdin Pusutella VH19-018-1038
32. Jannica (VRL-04799) - A.D. Honey Holiday VH15-026-0137
33. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
34. Sussu (VRL-12636) - Huvin Valeunikko VH18-018-0860
35. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
36. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
37. Jannica (VRL-04799) - Adinan Joonatan
38. Elli L. (VRL-14207) - Pieksu VH19-018-1036
39. Calla (VRL-11247) – Vähäpellon Nokihalla VH17-018-1294
40. Aava P. (VRL-14824) - Rakuru fan Hankala
41. Sussu (VRL-12636) - Hentohelmililja VH18-018-1127
42. Veera R. (VRL-10735) - Konna
43. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
44. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Etna VH19-018-0365
45. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
46. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Kapteeni VH17-018-1059
47. Veera R. (VRL-10735) - Kriminaali
48. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mokoma VH20-018-0198
49. Elli L. (VRL-14207) - Myrskylän Kipinä VH19-018-0366
50. Sonja (VRL-11911) - Cloudfield Honeydream VH20-023-0019
4. Helppo A - 50 / 50
1. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
2. Jannica (VRL-04799) - A.D. Azim
3. Jannica (VRL-04799) - Adinan Joonatan
4. Calla (VRL-11247) – Vähäpellon Nokihalla VH17-018-1294
5. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Aprilli VH19-018-0623
6. Sussu (VRL-12636) - Naurava Kulkuri VH18-018-1497
7. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Etna VH19-018-0365
8. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
9. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
10. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
11. Jannica (VRL-04799) - Caradawg Memphis
12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mokoma VH20-018-0198
13. Sonja (VRL-11911) - Kestimäen Vappuhurmos VH20-018-0316
14. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
15. Lithy (VRL-07127) - Jonens Knaldgod VH20-010-0006
16. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
17. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
18. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand VH06-099-0386
19. Jannica (VRL-04799) - Haroun al Rachid
20. Aava P. (VRL-14824) - Rakuru fan Hankala
21. Elli L. (VRL-14207) - Pieksu VH19-018-1036
22. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
23. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
24. Veera R. (VRL-10735) - Nollakontentti
25. Veera R. (VRL-10735) - Konna
26. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Helmikuu VH20-018-0197
27. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
28. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
29. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
30. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
31. Sonja (VRL-11911) - Cloudfield Honeydream VH20-023-0019
32. Sussu (VRL-12636) - Satulinnan Suomineito VH15-018-0963
33. Elli L. (VRL-14207) - Bogårdin Pusutella VH19-018-1038
34. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
35. Calla (VRL-11247) - Moon Sonatiini VH15-018-0308
36. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
37. Sussu (VRL-12636) - Undercover Meriadoc VH18-026-0091
38. Veera R. (VRL-10735) - Kriminaali
39. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243
40. Sussu (VRL-12636) - Elohiljan Tuiskutyrmäys VH18-018-1609
41. Calla (VRL-11247) - Moon Sokeriunelma VH15-018-0307
42. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
43. Alisé (VRL-13542) – Baryton
44. Jannica (VRL-04799) - A.D. Honey Holiday VH15-026-0137
45. Calla (VRL-11247) - Hovilehdon Nekku VH20-018-0208
46. Calla (VRL-11247) – Villahaan Sysimusta VH19-018-1095
47. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
48. Elli L. (VRL-14207) - Myrskylän Kipinä VH19-018-0366
49. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
50. Sussu (VRL-12636) - Tumpelo VH18-018-0486