Post by Calla on Sept 27, 2016 11:35:23 GMT
Päivämäärä: 15.10.2016
VIP: 11.10.2016
Vastuuhenkilö: Calla (VRL-11247), info.najya@gmail.com
Järjestyspaikka: Kevolehto
Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella lyhyellä arvonnalla
Enintään 40 osallistujaa / luokka
Enintään 4 hevosta / ratsastaja / luokka
Enintään 1 luokka / hevonen / kisa
- Suomen(pien)hevoset saavat osallistua CIC1-tasolle saakka
- Ponit (säkä 148cm tai alle rotuun katsomatta, lukuunottamatta sph) saavat osallistua CIC2-tasolle saakka
(Ei koske kutsuja joiden vaativin luokka on CIC1/sitä helpompi).
Luokat
1. Helppo (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)
Ilmoittautuminen sähköpostiin info.najya@gmail.com otsikolla KERJ 10-16 allaolevassa muodossa:
Luokka
Ratsastaja (VRL-00000) – Hevosen virallinen nimi VH-tunnus
Osallistujat
Luokka 1. Helppo (avoin kaikille) 38/40
1. Emmu (VRL-08154) - Viktor Krum VH12-027-0168
2. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Husaari VH16-018-1434
3. mori-mori (VRL-11325) - Twisted Noodle VH16-029-0022
4. VP (VRL-14355) - Kuurakas VH16-018-1811
5. mori-mori (VRL-11325) - Kaskuolin VH15-018-2132
6. Sonja.P (VRL-06588) - Criallt Einion VH13-026-0161
7. Ninni H. (VRL-05766) - Villahaan Roima VH16-018-1761
8. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Onnenapila
9. Calla (VRL-11247) - Kevolehdon Kajastus
10. Emmu (VRL-08154) - Mayapple VH14-027-0309
11. Calla (VRL-11247) - Kevolehdon Haihatus
12. Tierra (VRL-02841) - A.D. Undercover VH15-026-0014
13. Tierra (VRL-02841) - Sweet Serenity AD VH15-024-0012
14. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Stardust VH15-027-0039
15. Calla (VRL-11247) - Kevolehdon Aikamieli
16. VP (VRL-14355) - Ruisjoen Riiva VH16-018-1694
17. tvisha (VRL-01671) - Cadogan Stormcrow VH16-027-0114
18. Hapero (VRL-06115) - Huvitutin Punurmio VH16-018-1479
19. tvisha (VRL-01671) - Tuulenpesän Valonhohde VH16-018-1907
20. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Patarouva VH16-018-1282
21. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Utujoutsen VH16-018-1629
22. Tierra (VRL-02841) - A.D. Échec au Roi VH14-027-0129
23. Ninni H. (VRL-05766) - Hattaravillan Viljonkka VH16-018-2172
24. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Savanni VH16-018-1618
25. reibili (VRL-10965) - Rappadanin Uhkapeli
26. Tierra (VRL-02841) - Adinan Tähti-Tyttö VH16-018-0612
27. Sonja.P (VRL-06588) - Hopearinteen Pilgrim VH12-026-0334
28. Ada (VRL-03880) - Ceirdwen of Swildie VH12-071-0020
29. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Arwen VH14-027-0305
30. Ninni H. (VRL-05766) - Llewelyn Emily VH15-026-0113
31. Sonja.P (VRL-06588) - Gancanagh VH15-025-0004
32. Ada (VRL-03880) - Iloralla AK VH12-018-0465
33. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Karmiina VH16-018-1993
34. Sonja.P (VRL-06588) - Hopearinteen Little Prince VH12-022-0150
35. Calla (VRL-11247) - Kevolehdon Timjami
36. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Rivena VH16-018-1402
37. VP (VRL-14355) - Kaamoskaiho VH16-018-2082
38. VP (VRL-14355) - Surumurros VH16-018-2215
Luokka 2. CIC1 (avoin kaikille) 39/40
1. Calla (VRL-11247) - Ventoksen Loitsuke VH16-018-0344
2. Kida (VRL-08368) - Dark Shadow Lyon xx
3. Hapero (VRL-06115) - Hattuvaaran Hiidenpata VH16-018-1871
4. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kissankita VH16-018-1992
5. Sonja.P (VRL-06588) - Medéja ox
6. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Ärrinmurrin
7. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Huurre VH15-027-0127
8. Ninni H. (VRL-05766) - J.N. Ajomies VH14-018-1884
9. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jyväjemmari VH16-018-1925
10. Creimeide (VRL-06904) - Roscoff Goliat VH15-027-0312
11. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Winter Wolf VH16-027-0142
12. mori-mori (VRL-11325) - Russian Ballet VH14-006-0411
13. mori-mori (VRL-11325) - Dial M For Murkrow VH15-006-0450
14. mori-mori (VRL-11325) - Young Beast VH15-021-0691
15. yaren (VRL-04468) - Tiilikan Kottarainen VH16-018-1290
16. VP (VRL-14355) - Mettänneito VH16-018-1578
17. VP (VRL-14355) - Kuolonkuiske VH16-018-1973
18. Sonja.P (VRL-06588) - Shafali al Najya
19. Sonja.P (VRL-06588) - KHn Oivallinen Lisäys
20. VP (VRL-14355) - Marenkelli VH16-018-2113
21. mori-mori (VRL-11325) - Pumpkin Pookah VH14-029-0385
22. tvisha (VRL-01671) - Hengenvaaran Karkulainen VH16-018-1912
23. Calla (VRL-11247) - Villahaan Peeti VH15-018-2024
24. Creimeide (VRL-06904) - Maroon Omega VH15-029-0600
25. Creimeide (VRL-06904) - GW Creidhne VH15-035-0262
26. Hapero (VRL-06115) - Kauhukuva HV VH16-018-1262
27. Kida (VRL-08368) - Passion Lyon xx
28. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Metsänpoika VH15-018-2009
29. Hapero (VRL-06115) - Vain Väliaikainen VH16-018-1388
30. Hapero (VRL-06115) - Talvitaru VH16-018-1592
31. Calla (VRL-11247) - Huvin Volteri
32. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Golden Dust VH15-027-0037
33. Ada (VRL-03880) - Chasin' Morning Feig VH13-006-0135
34. Sonja.P (VRL-06588) - KH Ashraquat ox VH16-003-0104
35. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Kasmir VH16-018-1502
36. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Frederick VH16-027-0141
37. Ada (VRL-03880) - Godspeed Feig VH13-006-0136
38. VP (VRL-14355) - Umppalumppa VH16-018-1965
39. reibili (VRL-10965) - Lucky Luke Esk VH15-021-0486
VIP: 11.10.2016
Vastuuhenkilö: Calla (VRL-11247), info.najya@gmail.com
Järjestyspaikka: Kevolehto
Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella lyhyellä arvonnalla
Enintään 40 osallistujaa / luokka
Enintään 4 hevosta / ratsastaja / luokka
Enintään 1 luokka / hevonen / kisa
- Suomen(pien)hevoset saavat osallistua CIC1-tasolle saakka
- Ponit (säkä 148cm tai alle rotuun katsomatta, lukuunottamatta sph) saavat osallistua CIC2-tasolle saakka
(Ei koske kutsuja joiden vaativin luokka on CIC1/sitä helpompi).
Luokat
1. Helppo (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)
Ilmoittautuminen sähköpostiin info.najya@gmail.com otsikolla KERJ 10-16 allaolevassa muodossa:
Luokka
Ratsastaja (VRL-00000) – Hevosen virallinen nimi VH-tunnus
Osallistujat
Luokka 1. Helppo (avoin kaikille) 38/40
1. Emmu (VRL-08154) - Viktor Krum VH12-027-0168
2. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Husaari VH16-018-1434
3. mori-mori (VRL-11325) - Twisted Noodle VH16-029-0022
4. VP (VRL-14355) - Kuurakas VH16-018-1811
5. mori-mori (VRL-11325) - Kaskuolin VH15-018-2132
6. Sonja.P (VRL-06588) - Criallt Einion VH13-026-0161
7. Ninni H. (VRL-05766) - Villahaan Roima VH16-018-1761
8. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Onnenapila
9. Calla (VRL-11247) - Kevolehdon Kajastus
10. Emmu (VRL-08154) - Mayapple VH14-027-0309
11. Calla (VRL-11247) - Kevolehdon Haihatus
12. Tierra (VRL-02841) - A.D. Undercover VH15-026-0014
13. Tierra (VRL-02841) - Sweet Serenity AD VH15-024-0012
14. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Stardust VH15-027-0039
15. Calla (VRL-11247) - Kevolehdon Aikamieli
16. VP (VRL-14355) - Ruisjoen Riiva VH16-018-1694
17. tvisha (VRL-01671) - Cadogan Stormcrow VH16-027-0114
18. Hapero (VRL-06115) - Huvitutin Punurmio VH16-018-1479
19. tvisha (VRL-01671) - Tuulenpesän Valonhohde VH16-018-1907
20. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Patarouva VH16-018-1282
21. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Utujoutsen VH16-018-1629
22. Tierra (VRL-02841) - A.D. Échec au Roi VH14-027-0129
23. Ninni H. (VRL-05766) - Hattaravillan Viljonkka VH16-018-2172
24. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Savanni VH16-018-1618
25. reibili (VRL-10965) - Rappadanin Uhkapeli
26. Tierra (VRL-02841) - Adinan Tähti-Tyttö VH16-018-0612
27. Sonja.P (VRL-06588) - Hopearinteen Pilgrim VH12-026-0334
28. Ada (VRL-03880) - Ceirdwen of Swildie VH12-071-0020
29. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Arwen VH14-027-0305
30. Ninni H. (VRL-05766) - Llewelyn Emily VH15-026-0113
31. Sonja.P (VRL-06588) - Gancanagh VH15-025-0004
32. Ada (VRL-03880) - Iloralla AK VH12-018-0465
33. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Karmiina VH16-018-1993
34. Sonja.P (VRL-06588) - Hopearinteen Little Prince VH12-022-0150
35. Calla (VRL-11247) - Kevolehdon Timjami
36. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Rivena VH16-018-1402
37. VP (VRL-14355) - Kaamoskaiho VH16-018-2082
38. VP (VRL-14355) - Surumurros VH16-018-2215
Luokka 2. CIC1 (avoin kaikille) 39/40
1. Calla (VRL-11247) - Ventoksen Loitsuke VH16-018-0344
2. Kida (VRL-08368) - Dark Shadow Lyon xx
3. Hapero (VRL-06115) - Hattuvaaran Hiidenpata VH16-018-1871
4. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kissankita VH16-018-1992
5. Sonja.P (VRL-06588) - Medéja ox
6. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Ärrinmurrin
7. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Huurre VH15-027-0127
8. Ninni H. (VRL-05766) - J.N. Ajomies VH14-018-1884
9. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jyväjemmari VH16-018-1925
10. Creimeide (VRL-06904) - Roscoff Goliat VH15-027-0312
11. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Winter Wolf VH16-027-0142
12. mori-mori (VRL-11325) - Russian Ballet VH14-006-0411
13. mori-mori (VRL-11325) - Dial M For Murkrow VH15-006-0450
14. mori-mori (VRL-11325) - Young Beast VH15-021-0691
15. yaren (VRL-04468) - Tiilikan Kottarainen VH16-018-1290
16. VP (VRL-14355) - Mettänneito VH16-018-1578
17. VP (VRL-14355) - Kuolonkuiske VH16-018-1973
18. Sonja.P (VRL-06588) - Shafali al Najya
19. Sonja.P (VRL-06588) - KHn Oivallinen Lisäys
20. VP (VRL-14355) - Marenkelli VH16-018-2113
21. mori-mori (VRL-11325) - Pumpkin Pookah VH14-029-0385
22. tvisha (VRL-01671) - Hengenvaaran Karkulainen VH16-018-1912
23. Calla (VRL-11247) - Villahaan Peeti VH15-018-2024
24. Creimeide (VRL-06904) - Maroon Omega VH15-029-0600
25. Creimeide (VRL-06904) - GW Creidhne VH15-035-0262
26. Hapero (VRL-06115) - Kauhukuva HV VH16-018-1262
27. Kida (VRL-08368) - Passion Lyon xx
28. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Metsänpoika VH15-018-2009
29. Hapero (VRL-06115) - Vain Väliaikainen VH16-018-1388
30. Hapero (VRL-06115) - Talvitaru VH16-018-1592
31. Calla (VRL-11247) - Huvin Volteri
32. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Golden Dust VH15-027-0037
33. Ada (VRL-03880) - Chasin' Morning Feig VH13-006-0135
34. Sonja.P (VRL-06588) - KH Ashraquat ox VH16-003-0104
35. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Kasmir VH16-018-1502
36. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Frederick VH16-027-0141
37. Ada (VRL-03880) - Godspeed Feig VH13-006-0136
38. VP (VRL-14355) - Umppalumppa VH16-018-1965
39. reibili (VRL-10965) - Lucky Luke Esk VH15-021-0486