Post by Calla on Mar 20, 2020 7:50:10 GMT
Päivämäärä: 31.03.2020 / VIP: 27.03.2020
vastuuhenkilö: Calla (VRL-11247), info.najya@gmail.com / järjestyspaikka: Vaalama
vastuuhenkilö: Calla (VRL-11247), info.najya@gmail.com / järjestyspaikka: Vaalama
Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella lyhyellä arvonnalla
Enintään 50 osallistujaa / luokka
Enintään 5 hevosta / ratsastaja / luokka
Enintään 2 luokkaa / hevonen / kisa
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
Luokat
1. Helppo A
2. Helppo A
Ilmoittautuminen allaolevassa muodossa sähköpostiin info.najya@gmail.com otsikolla KRJ 621 - 625
Luokka
Ratsastaja (VRL-00000) – Hevosen virallinen nimi
Osallistujat
1. Helppo A- 24 / 50
1. turjake (VRL-07415) - Stormy Twilight Sky
2. Sorel (VRL-00884) - Idänmiekka
3. Calla (VRL-11247) - Suvilinnan Piparminttu VH20-018-0210
4. Kida (VRL-08368) - Brunnby Cardamom Hearts VH20-026-0011
5. Calla (VRL-11247) - Haavelaakson Rustiikki VH15-018-2025
6. Kida (VRL-08368) - Erys Gawain VH02-026-0899
7. Kida (VRL-08368) - Gwyn Harriet VH02-026-0620
8. Calla (VRL-11247) - Pirunkorven Nokilintu VH18-018-0846
9. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rademacher
10. Calla (VRL-11247) - Hovilehdon Nekku VH20-018-0208
11. alina (VRL-14858) - Four Leaf Mintbell VH20-027-0011
12. Sorel (VRL-00884) - Crane Rothnová VH19-035-0105
13. Calla (VRL-11247) - Pirunkorven Hermes VH17-018-1248
14. Kida (VRL-08368) - Llyn Rhiannon VH02-026-0621
15. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Hui Peikkoja!
16. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Gilderoy
17. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Gwreigdda VH20-026-0013
18. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011
19. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
20. Lissu T. (VRL-12701) - Halberta
21. turjake (VRL-07415) - Stormy Fudge Sundae
22. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013
23. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Chalcedon
24. turjake (VRL-07415) - Jantje van Khim
2. Helppo A - 24 / 50
1. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Gilderoy
2. Calla (VRL-11247) - Haavelaakson Rustiikki VH15-018-2025
3. Calla (VRL-11247) - Pirunkorven Nokilintu VH18-018-0846
4. Sorel (VRL-00884) - Crane Rothnová VH19-035-0105
5. alina (VRL-14858) - Four Leaf Mintbell VH20-027-0011
6. Kida (VRL-08368) - Gwyn Harriet VH02-026-0620
7. turjake (VRL-07415) - Stormy Twilight Sky
8. Calla (VRL-11247) - Pirunkorven Hermes VH17-018-1248
9. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013
10. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Gwreigdda VH20-026-0013
11. Kida (VRL-08368) - Brunnby Cardamom Hearts VH20-026-0011
12. Kida (VRL-08368) - Llyn Rhiannon VH02-026-0621
13. turjake (VRL-07415) - Stormy Fudge Sundae
14. Kida (VRL-08368) - Erys Gawain VH02-026-0899
15. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rademacher
16. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062
17. Calla (VRL-11247) - Suvilinnan Piparminttu VH20-018-0210
18. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Hui Peikkoja!
19. Calla (VRL-11247) - Hovilehdon Nekku VH20-018-0208
20. Sorel (VRL-00884) - Idänmiekka
21. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Chalcedon
22. turjake (VRL-07415) - Jantje van Khim
23. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011
24. Lissu T. (VRL-12701) - Halberta