Post by Calla on May 12, 2020 6:49:51 GMT
Päivämäärä: 20.05.2020 / VIP: 19.05.2020
vastuuhenkilö: Calla (VRL-11247), info.najya@gmail.com / järjestyspaikka: Winthrop
vastuuhenkilö: Calla (VRL-11247), info.najya@gmail.com / järjestyspaikka: Winthrop
Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella lyhyellä arvonnalla
Enintään 50 osallistujaa / luokka
Enintään 5 hevosta / ratsastaja / luokka
Enintään 2 luokkaa / hevonen / kisa
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
Luokat
1. Helppo B
2. Helppo B
3. Helppo A
4. Helppo A
Ilmoittautuminen allaolevassa muodossa sähköpostiin info.najya@gmail.com otsikolla KRJ 696 - 715
Luokka
Ratsastaja (VRL-00000) – Hevosen virallinen nimi
Osallistujat
1. Helppo B - 50 / 50
1. Elli L. (VRL-14207) - Staylittle Luned VH20-024-0020
2. Alisé (VRL-13542) – Bambi
3. Calla (VRL-11247) - Kaarnan Pumpuli VH19-018-0191
4. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
5. Sussu (VRL-12636) - Creiddylad VH17-029-0249
6. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
7. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
8. Veera R. (VRL-10735) - Mycoko
9. Knipse (VRL-14657) - Jeanna LL VH06-057-1333
10. Calla (VRL-11247) - Hovilan SuklaapilviVH20-018-0362
11. Ilona (VRL-14757) – Villahaan Tuokioinen VH19-018-0144
12. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
13. Veera R. (VRL-10735) - Buffalo Bill
14. Jannica (VRL-04799) - Tawgoed Evan
15. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Contessa VH17-024-0007
16. tvisha (VRL-01671) - Cloudfield Afterparty VH20-026-0016
17. Jannica (VRL-04799) - Weasley
18. Calla (VRL-11247) - Villahaan Nuumos VH17-018-0724
19. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
20. Lithy (VRL-07127) - Dum-Ducker-Du-Mur VH13-047-0002
21. Elli L. (VRL-14207) - Lysviks Zinnia
22. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuusnolla Kuutamolla VH20-018-0361
23. Sussu (VRL-12636) - Mayhem Co-Chocomel VH17-017-0534
24. Sussu (VRL-12636) - Jeilin Karmiinitiikeri VH18-018-1506
25. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
26. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
27. Calla (VRL-11247) - Kärmeniemen Kelmeri VH18-018-0736
28. Sussu (VRL-12636) - Piccolo VH17-092-0006
29. Lithy (VRL-07127) - JW's Ticroas VH11-017-0514
30. Knipse (VRL-14657) - Colorado’s Miss Fiona
31. Calla (VRL-11247) - Vähäpellon Vilivei VH17-018-1249
32. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Viking VH18-053-0103
33. Knipse (VRL-14657) - Seppäjärven Tuskanhuuto VH18-018-0719
34. Sonja (VRL-11911) - Lockdown MPB VH20-023-0016
35. Veera R. (VRL-10735) - Killer Miller
36. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
37. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
38. Knipse (VRL-14657) - Cloudfield Honeystorm VH20-024-0033
39. Jannica (VRL-04799) - A.D. Wonderland VH17-053-0035
40. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
41. Sussu (VRL-12636) - Grainger VH18-053-0069
42. Jannica (VRL-04799) - A.D. Dazzle Disa VH14-017-0455
43. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Hyndluljóð VH18-053-0102
44. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Petite Llionne VH18-024-0097
45. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
46. Elli L. (VRL-14207) - Twinkle Star Cirein
47. Jannica (VRL-04799) - Caradawg Casswallawn
48. Sonja (VRL-11911) - Born to be Spy MPB VH20-023-0017
49. tvisha (VRL-01671) - Minionmurder VH20-017-0052
50. Knipse (VRL-14657) - PP's Beretta VH18-052-0041
2. Helppo B - 50 / 50
1. Lithy (VRL-07127) - Dum-Ducker-Du-Mur VH13-047-0002
2. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Viking VH18-053-0103
3. Jannica (VRL-04799) - Caradawg Casswallawn
4. Calla (VRL-11247) - Hovilan SuklaapilviVH20-018-0362
5. Jannica (VRL-04799) - A.D. Dazzle Disa VH14-017-0455
6. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
7. Elli L. (VRL-14207) - Twinkle Star Cirein
8. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
9. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
10. Sussu (VRL-12636) - Tzofi VH03-026-1090
11. tvisha (VRL-01671) - Minionmurder VH20-017-0052
12. Lithy (VRL-07127) - JW's Ticroas VH11-017-0514
13. Knipse (VRL-14657) - Jeanna LL VH06-057-1333
14. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Contessa VH17-024-0007
15. Elli L. (VRL-14207) - Staylittle Luned VH20-024-0020
16. Sonja (VRL-11911) - Born to be Spy MPB VH20-023-0017
17. Alisé (VRL-13542) – Bambi
18. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Kuparikuningas VH18-018-2084
19. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
20. Knipse (VRL-14657) - Cloudfield Honeystorm VH20-024-0033
21. Calla (VRL-11247) - Vähäpellon Vilivei VH17-018-1249
22. Sussu (VRL-12636) - Tiwilip VH19-026-0033
23. Elli L. (VRL-14207) - Lysviks Zinnia
24. Knipse (VRL-14657) - Seppäjärven Tuskanhuuto VH18-018-0719
25. Veera R. (VRL-10735) - Mycoko
26. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuusnolla Kuutamolla VH20-018-0361
27. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
28. Calla (VRL-11247) - Villahaan Nuumos VH17-018-0724
29. Jannica (VRL-04799) - Weasley
30. Jannica (VRL-04799) - Tawgoed Evan
31. Knipse (VRL-14657) - PP's Beretta VH18-052-0041
32. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Myrskytuuli VH18-018-2083
33. Calla (VRL-11247) - Kaarnan Pumpuli VH19-018-0191
34. Sonja (VRL-11911) - Lockdown MPB VH20-023-0016
35. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
36. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Hyndluljóð VH18-053-0102
37. Veera R. (VRL-10735) - Killer Miller
38. tvisha (VRL-01671) - Cloudfield Afterparty VH20-026-0016
39. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Petite Llionne VH18-024-0097
40. Ilona (VRL-14757) – Villahaan Tuokioinen VH19-018-0144
41. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
42. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
43. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
44. Knipse (VRL-14657) - Colorado’s Miss Fiona
45. Calla (VRL-11247) - Kärmeniemen Kelmeri VH18-018-0736
46. Veera R. (VRL-10735) - Buffalo Bill
47. Jannica (VRL-04799) - A.D. Wonderland VH17-053-0035
48. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Musta Ritari VH19-018-0568
49. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
50. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
3. Helppo A - 50 / 50
1. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168
2. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Etna VH19-018-0365
3. Calla (VRL-11247) - Moon Sonatiini VH15-018-0308
4. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mokoma VH20-018-0198
5. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
6. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
7. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
8. Sussu (VRL-12636) - Zinaida
9. Jannica (VRL-04799) - A.D. Azim
10. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243
11. Veera R. (VRL-10735) - Konna
12. Lithy (VRL-07127) - Jonens Knaldgod VH20-010-0006
13. Jannica (VRL-04799) - Caradawg Memphis
14. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
15. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
16. Veera R. (VRL-10735) - Kriminaali
17. Alisé (VRL-13542) – Baryton
18. Sonja (VRL-11911) - Cloudfield Honeydream VH20-023-0019
19. Calla (VRL-11247) – Vähäpellon Nokihalla VH17-018-1294
20. Elli L. (VRL-14207) - Myrskylän Kipinä VH19-018-0366
21. Jannica (VRL-04799) - Haroun al Rachid
22. Jannica (VRL-04799) - A.D. Honey Holiday VH15-026-0137
23. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Aprilli VH19-018-0623
24. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
25. Aava P. (VRL-14824) - Rakuru fan Hankala
26. Calla (VRL-11247) – Villahaan Sysimusta VH19-018-1095
27. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
28. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
29. Elli L. (VRL-14207) - Bogårdin Pusutella VH19-018-1038
30. Veera R. (VRL-10735) - Nollakontentti
31. Sonja (VRL-11911) - Kestimäen Vappuhurmos VH20-018-0316
32. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
33. Calla (VRL-11247) - Moon Sokeriunelma VH15-018-0307
34. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Helmikuu VH20-018-0197
35. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
36. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
37. Elli L. (VRL-14207) - Pieksu VH19-018-1036
38. Jannica (VRL-04799) - Adinan Joonatan
39. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
40. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
41. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Kapteeni VH17-018-1059
42. Calla (VRL-11247) - Hovilehdon Nekku VH20-018-0208
43. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
44. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
45. Sussu (VRL-12636) - Hentohelmililja VH18-018-1127
46. Sussu (VRL-12636) - Huvin Valeunikko VH18-018-0860
47. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
48. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
49. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
50. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand VH06-099-0386
4. Helppo A - 50 / 50
1. Veera R. (VRL-10735) - Kriminaali
2. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
3. Calla (VRL-11247) – Vähäpellon Nokihalla VH17-018-1294
4. Jannica (VRL-04799) - Caradawg Memphis
5. Calla (VRL-11247) – Villahaan Sysimusta VH19-018-1095
6. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
7. Sonja (VRL-11911) - Kestimäen Vappuhurmos VH20-018-0316
8. Calla (VRL-11247) - Moon Sonatiini VH15-018-0308
9. Alisé (VRL-13542) – Baryton
10. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Helmikuu VH20-018-0197
11. Elli L. (VRL-14207) - Myrskylän Kipinä VH19-018-0366
12. Jannica (VRL-04799) - Adinan Joonatan
13. Elli L. (VRL-14207) - Pieksu VH19-018-1036
14. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
15. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
16. Jannica (VRL-04799) - A.D. Honey Holiday VH15-026-0137
17. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
18. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
19. Veera R. (VRL-10735) - Nollakontentti
20. Sussu (VRL-12636) - Tumpelo VH18-018-0486
21. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
22. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
23. Sussu (VRL-12636) - Elohiljan Tuiskutyrmäys VH18-018-1609
24. Jannica (VRL-04799) - A.D. Azim
25. Sonja (VRL-11911) - Cloudfield Honeydream VH20-023-0019
26. Sussu (VRL-12636) - Undercover Meriadoc VH18-026-0091
27. Sussu (VRL-12636) - Satulinnan Suomineito VH15-018-0963
28. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
29. Lithy (VRL-07127) - Jonens Knaldgod VH20-010-0006
30. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
31. Jannica (VRL-04799) - Haroun al Rachid
32. Calla (VRL-11247) - Hovilehdon Nekku VH20-018-0208
33. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
34. Sussu (VRL-12636) - Naurava Kulkuri VH18-018-1497
35. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
36. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
37. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Aprilli VH19-018-0623
38. Calla (VRL-11247) - Moon Sokeriunelma VH15-018-0307
39. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243
40. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
41. Veera R. (VRL-10735) - Konna
42. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand VH06-099-0386
43. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mokoma VH20-018-0198
44. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
45. Elli L. (VRL-14207) - Bogårdin Pusutella VH19-018-1038
46. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
47. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Etna VH19-018-0365
48. Aava P. (VRL-14824) - Rakuru fan Hankala
49. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
50. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062